♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Březen 2013

Snění se stává realitou -3. Kapitola

31. března 2013 v 18:35 | Alča ✞ |  Niall Horan FF ʘ‿ʘ
Začínala jsem pomalu zavírat oči a klepat se, protože jsem se začala docela doost bát a ucítila jsem, že holky taky. Když jsem otevřela oči, tak jsem viděla, že ti kluci stojí za nějakejma dvouma holkama "Niki?Hani?jste to vy??" vyštěkla jsem najednou. (Abych to ujasnila: Niki a Hanka jsou naše spolužačky a kámošky ze základky). "Jo jsme to my", řekla Niki, když jsme si s holkama vydechovali "Co se děje?" zeptala se nás Hanka, když viděla, že nám ze srdce spadli snad ty největší balvany.. "No ani nevíš jak se nám ulevilo, když jste se zjevili před těma klukama vy" řekla Ronnie, která se ještě nemohla vzpamatovat a ukázala na ty kluky "Joo to jsou naši kámoši ze školy" odpověděla Hanka a Niki se trochuuchechtla. "Tak kámoši jo??" vypustila se smíchem Monča. "Proč by to jako nemohli bejt kámoši?!" křikla Niki s vážným výrazem v očích "No dobře tak se hned neurážej" zasmála se Moni. S Niki a Hankou jsme si zašli ještě na kafe, no i se Štěpánem a Martinem(tak se jmenovali ti kluci). Musím uznat, že byli vážně hezcí, takže bych se nedivila, kdyby jedna z těch dvou s jedním z nich chodila, protože holky jsou vážně pěkné :)). Dozvěděly jsme se, že Nik a Hanka taky jdou na ten koncert 1D, kdo by se taky divil že? :D S Nik, Hankou, Štěpánem a Martinem jsme se rozloučily, protože holky budou u kluků spát( panebože to dopadne :D) a šli jsme za mou mamkoi k její kámošce, u který na nás čekala, aby s náma nemusela prolízat obchodáky- jí by z toho asi kleplo :D. Když jsme dojeli s holkamado tá naší díry, rozloučily jsme se a dohodli se, že si písnem přes fb a zavoláme.
Měsíc utekl jako nic,takže zase pořád dokola: intr, škola, víkend, holky a takhle to šlo celej měsíc.
DEN PŘED KONCERTEM
"Jo já se taky těším neyslete si holky" zasmála jsem se, když jsem si volala s Ninou, Mončou, Ronnie a Nikčou přes skype. "Ehm takže nás tam teda tvůj taťka hodí jo?" zeptala se Monča Nikči "Jo jasně máme velký auto, takže nemějte strach holky" odpověděla nám Nikča. Ehm vlastně až teďjsem si uvědomila, že jsem vám holky vůbec nepopsala. No takže začneme třeba u Ronnie: má dlouhé špinavě blond vlasy- asi tak pod lopatky a v nich má modré pramínky. Je asi tak stejně vysoká jako my ostatní. Monča má kratší blond vlasy s hnědejma proužkama a stejně jako Ronnie modré oči. Nina má asi po ramena dlouhé, hnědočervené vlasy a hnědozelené oči. Nik má asi po lopatky dlouhé hnědé vlasy a zelené oči. A Hanka ma vlasy a oči stejné jako Nik, ale vlasy má trochu vlnitější. Když jsem s holkama ukončila hovor a šla spát, asi za půl hodiny jsem byla tuhá. Zdál se mi ten nejkrásnější sen....

Ps: tak tohle je trošičku delší:D :)) Kájo seš spokojená? :D jinak budu ráda za každej komentář díky mooc :))

Zumba- 1D version! 2

27. března 2013 v 20:45 | Anette ♔ |  Louis Tomlinson FF ʘ‿ʘ
Běžela kulhavě k zumba asociaci. Všichni se divili. Chvíli se koukal na Ninu, jak utíká, ale pak šel za ní. Nina zabouchla dveře od budovy, doběhl k budově, ale pozdě.
"Promiňte, pane Tomlinsone? Můžu vám nějak pomoci?" zeptal se ho chlap u recepce venku.
"Můžu dovnitř?" ptal se Louis, který se chtěl omluvit Nině.
"Je mi líto pane Tomlinsone, ale pokud nemáte oprávněný vstup do budovy, tak tam nesmíte." Dodal chlap z recepce.
"Do hajzlu!" Řekl ještě Louis a odešel.
"Nino, kde jsi byla?" zeptala se podrážděně Monča.
"Byla jsem vybrat peníze a chtěla jsem si zkrátit cestu přes mostek, jenže tam byla autogramiáda skupiny One Direction a jeden frajer z nich mě hypl ze srázu a asi mám něco s nohou." Řekla Nina a chytla se za kotník.
"Ahá, takže proto stál u recepce, hledal tě." Řekla popychovačně Monča. V tom přišla krásná zrzka s vlnitými vlasy. "Ahoj, já sem Hanka, budu s vámi tančit. Slyšela jsem dobře, že jsi seřvala Tomlinsona, pak tu čekal u recepce." Řekla Hanka. "Ahoj." "Čau." Pozdravily holky. "Jo, je to pravda." Řekla Nina a usmála se na Hanku.
"Jo, prý ji silou hypl a udělal jí něco s nohou." Dodala Monča vlídně Hance. Pak dívky odešly za prezidentkou londýnské zumba asociace Julianou. "Zdravím vás děvčata." Pozdravila. "Tak, teď každá zatančíte a dnes na večírku v klubu Jupiter zatančíte to samé." řekla Juliana příjemně.

Nezapomenutelné prázdniny-2.díl

27. března 2013 v 20:22 | Anee ♔ |  Harry Styles FF ʘ‿ʘ

Nezapomenutelné prázdniny
2.díl
…a podala oslavenkyni obálku. Monika ji otevřela a musela si sednout, aby s sebou nešvihla. "Ježíš holkyy já vás miluju!!!!" řvala chvilku a pak seběhla po schodech dolů ukázat dopis svojí mamce. Kdyby se někdo divil, tak Monika měla s mamkou výborný vztah. Byly slyšet Moniny kroky po schodech pak dutá rána a ticho. "Kde s sebou to tele zase řízlo???" divila se smíchem Nina a šla se podívat. Její kmoška ležel rozpláclá pod schodama, obálku nad hlavou. "Hmmm dobrý. Mohla bys pohnout???" naznačila jí Nina a šla zpátky do její ho pokoje. "Mamiiii koukni, co jsem dostala" zářila Monika štěstím a podávala jí obálku. Její mamka s úsměvem vytáhla papír a vyvalila oči."T-to je…. Ty budeš bydlet 2 měsíce v Londýně?? S holkama?" "Jo a s Ninou přemýšlíme o stěhování." Pokývala hlavou Monika a přímo odskákala nahoru. "Tak jsem zde" oznámila holkám po vtržení do pokoje, i když to nemohly přehlídnout. "Tak co si zahrajeme?" pokoušely se hrát jejich oblíbenou překládanou, flašku i Activity, ale u ničeho nevydržely dlouho, pořád musely probírat Londýn.
…Za týden před odjezdem do Londýna… Monika ležela v pokoji na posteli, prohlížela plakáty 1D a mračila se. Přemýšlela o Londýně. "Vždyť já ani nevím, co si mám vzít s sebou! Naposledy jsem tam byla v devítce! Anglicky umím, ale taky to není žádná sláva. A co řeknu, jestli potkám One Direction??? Ale co by tam dělali, když mají furt nějaký koncerty? Kolik budu potřebovat peněz?? Hmmm klid Moniko, to bude v pohodě." Přemýšlela a nakonec ji napadlo, že mrkne na Skype jestli nejsou holky online. Nakonec byla online jenom Nina."Čau Nin tk jak žiješ? Taky jseš tak nervózní?" napsala jí. "Jj ale promiň, musím končit, jdu se ségrou na bowling. Jo a mám tě pozdravovat od Niki a Kamči, který šli nakupovat věci do Londýna a od Hanky taky je prej s taťkou na lezecký stěně bo co…Tak papa"napsala ještě Nina a odhlásila se. Monika se taky odhlásila a zapnula Internet. "No tvl my máme štěstí!!!"zapištěla po chvíli. Byla totiž na Twitteru. Kluci z 1D psali nějaký tweety o tom, že teďko mají po koncertech a budou 2 měsíce relaxovat v Londýně! Monika štěstím málem zbořila barák. Pak aby se trochu uklidnila, rozhodla se přečíst pár fan fiction o 1D. Právě četla Little sister (pardon, ale tahle povídka je božská, takže jsem si ji nemohla odpustitJ), když zjistila, že už je skoro půlnoc. Udělala večerní hygienu a šla spát. Takhle probíhalo celých 6 dní, než nastal den D. Táhlo se to, ale ani se nenadály a už stály na letišti a loučily se s rodiči. "Buďte na sebe opatrný slečny. Přece jenom ste ještě mladý, tak neprolezte moc klubů" nabádal je Mončin taťka s úsměvem na tváři. "Ano přesně, ale už běžte, ať vám to neuletí! A nezapomeň mi každý den volat, Moniko." Upozornila je ještě Moniky mamka a už musely jít. Let probíhal v klidu, protože hned na začátku holky usnuly. "Budeme přistávat, připoutejte se!" ozval se mil hlas letušky a letadlo začalo klesat. "OMG nemůžu uvěřit, že jsme v Londýně!! A třeba se uvidíme s One Direction!!" vyjekla Monika a všechny začaly strašně pištět. V tu chvíli se na ně obrátily zraky všech lidí v letadle někteří si ťukali na čelo, ale holkám to bylo jedno a jenom se rozesmály. Letadlo přistálo a pětice vystoupila. Monika na sobě měla krátký fialový šaty, který jí pořád vlály a vlasy měla spletený do dvou dlouhých copů. Nina měla stejné šaty, ale v oranžové barvě. Hanka měla riflové kraťásky a žluté krátké triko, protože nesnáší šaty. Vlasy si svázala do úhledného drdolu. Kamča s Niki měly krátké světle zelené sukně, ale Kamča měla modrý triko bez ramínek a Niki červený. Obě měly na hlavě čelenky s velkou mašlí. "Tak jsme tady."řekla Monika a s kufrem se rozběhla vstříc zapadajícímu slunci v letním Londýně.
PS: no je to o něco delšíUsmívající se

Zumba- 1D version!

25. března 2013 v 21:38 | Anette ♔ |  Louis Tomlinson FF ʘ‿ʘ
"O ne to se mi do tašky nevejde." Řekla Lea a rvala do tašky hygienické potřeby. "No poskládám to znova." Řekla.
"Nino!" volala na ni její máma. "Mami já jsem Lea!" "Nene, jsi Nina Kočková." "No Lea mi říkali všichni na zumba oddílu." Řekla Nina a trochu zavzpomínala na staré časy. Rozložila mapu Londýna: kam pojede na zumba konkurz- spíš pohovor. Skvěle tancuje už 2 roky a pozvaly ty nejlepší do Londýna, s Ninou jede i její kmoška Monika Šťastná.
Nina měla kaštanově až do tmava hnědé vlasy pod lopatky. Hodně často nosí kraťasy a tílka.
Monika měla dlouhé blonďaté vlasy, často spletené do copu. Nosí nejraději tuniky a roury. Ale tak koho by nesvedly nynější trendy.
Monča už s autem přistavěla u Kočkovejch. "Čáu, jsi tu brzo Moni." Řekla Nina, když otevírala. "Čaues, tak jedem?" Zeptala se s dobře naladěným výrazem a jelo se.
"Jop, sbalím věci a jedeme." Holky naložily věci a jelo se tedy směr Praha- Ruzyně ,na letiště. Let byl poklidný, trval tak 5 hodin, když v tom byl nějaký povyk v první třídě. "Jdu se tam podívat." Řekla Monča Nině a odešla se podívat do první třídy. Podívala se, byly to jen nějaký dětska a tak je požádala o ticho a šla zpět za Ninou. Po několika minutách zařvala Monči do ucha. " Hele Londýn!!!" Řvaly až to cestující probudilo z hlubokého spánku. Obě byly nadšené.
Hned se ujaly mapy a ubytovaly se ve svých luxusních bytech. A protože bylo brzké ráno, tak měly dojít na konkurz už v deset. Moniččin a Niny byt byl stejný, až na barvy. Chlupatý koberec hned po vstupu, krb v rohu, velký balkón. Po pravé straně ode dveří byla zídka s knihami za ní postel. Naproti posteli byla stěna a za ní byla koupelna se vším všudy. Na levé straně za zídkou byla kuchyně. Monča to měla v zelené barvě a Nina v červené. Po ubytování šly na snídani. Usedly ke stolu a jedly. " Tý jo, mám hlad." Řekla Nina. "Jo, jeli jsme ve tři ráno." Řekla Monča a nacpala si do pusy toust. Obě byly z konkurzu nervózní.
Po hodině…
"Hele, já se půjdu chystat, už je 9 hodin." Řekla Móňa. "Jo, jdu s tebou, ale pakse rozdělíme, potřebuju si vybrat prachy." "Jasně Nin, ale musíš přijít před desátou, jinak tě nevezmou." "Beru na vědomí." Řekla Nina Monice a pak se šly chystat. Nina si oblíkla zumba nátělník na jedno ramínko v tmavě zelené barvě. Na zádech měla napsáno modře "zumba" a znak zumby. Pak si dala světle zelené kalhoty jednou nohavicí delší než s tou druhou. K tomu mělabílé tenisky a vyrazila k Monči do pokoje. Monča si oblíkla černé legíny pod kolena modrou lambádu se žlutým nápisem a znakem zumba.
"Můžeme jít?" řekla svěže Monča a šlo se ven. Panovala dobrá nálada. Dívky došly na rozcestník. "Jdu vybrat prachy, sejdem se tam." Řekla Nina a rozdělily se.
Monča už byla v budově. Bylo tři-čtvrtě na deset. Nina vybrala peníze, strčila do peněženky a pak do tašky. "Zkrátím si to přes mostek." Řekla si pro sebe a rozběhla na mostek, který obklopovala voda a v rozích písek. Nina běžela, na konci mostku byl uřvaný houf holek, byly to fanynky 1D. "Děláte si srandu?" zabrblala Nina a běžela dál. Jen se za sebe ohlídla a jen ucítila, jak do ní někdo silou strčil. Nina padala ze srázu dolů do mělké vody. Dopadla. Opatrně se zvedla, rozbolela ji noha. Mezi jejím pádem se řvoucí fanynky smály. "Je to strašně k smíchu!" Zařvala na ně. Dívky se smály ještě víc, ale pak najednou přetaly. Jakmile viděli, že jeden člen z 1D jde Nině na pomoc, úplně ztichly. Niny kulhalas schodkách ze srázu. " Počkej, pomůžu ti, já tě omylem strčil dolů." Řekl a chytl Ninu za ruku. Nina se mu vytrhla. "Co si o sobě myslíš ty frajere, tady máš harém, tak co se zajímáš o mně." Zařvala Nina na jednoho s 1D, který to zavinil. V tom všichni úplně ztichli, úplně. Ještě se jí snažil pomoct, jenže ho Nina odstrčila.

Snění se stává realitou -2. Kapitola

25. března 2013 v 17:10 | Alča ✞ |  Niall Horan FF ʘ‿ʘ
Ááááááááá začali jsme všechny pištět. My vyhráli!!!? "no to si děláš srandu?" zařvala Ronnie, "Já uvidím Nickelback!, Daniella ááááááá", "Já zase Harryho" vypadlo z Moniky, když se pomalu vzpamatovávala. Všechny jsme se podívali na Ninu, protože ta nic neříkala, ani nedělala. "Nino? seš v poho? zeptala jsem se jí. Najednou jsme si všechny zacpali uši, protože Nina začala šíleně pištět "Ááááááááá Louííís!! pomoooooc!" "Nino prosímtě klid, nebo sboříš barák a nám prasknou bubínky" prohodila Ronnie. "April ty nemáš radost?" zeptala se mě Monika, když se na mě dívala, když jsem se jen tak usmívala. "Na mě to přijde až tak za deset minut" zasmála jsem se. "Á sakra, tak to nedopadne dobře" přiblble se zasmála Nina. "Tak jo už to přišlo, ááááááá Niall, Liam, One Direction ááááááá" Lítala jsem po celým baráku, až jsem cítila, jak se kutálím ze schodů dolů. Všechny tři se začali smát. "Ty seš fakt tele" řekla se smíchem Moni. "Ehm já vím, a kdy žeje ten koncert?? "Ehm asi tak za měsíc a půl? odpověděla mi Nina, "Až???!! Do tý doby to nevydržím""" vyjekla jsem. "Hele aspoň si do tý doby stihnem něco koupit né?" zase řekla Moni. Domluvili jsme se s holkama, že vyrazíme na nákupy, aby jsme měli co ny sebe na ten koncík. Pořád jsme se nemohli vzpamatovat, že jsme vážně vyhráli lístky na 1D. Když nás mamka i s dlouhým přemlouváním hodila do Jihlavy do City Parku a začaly pořádný nákupy. Když jsme vše nakopili, vyšli jsme ven a proti nám šli dva frajírci. S holkama jsme se začali docela bát, protože ti kluci nevypadali, že by se chtěli zrovna kamarádit. Začali se k nám pomalu přibližovat a...

Nezapomenutelné prázdniny-1.díl

25. března 2013 v 15:46 | Anee |  Harry Styles FF ʘ‿ʘ

Nezapomenutelné prázdniny
1.díl
"Vstávej, krávo!"ozvalo se z Moničina pokoje. "Co zas chceš, Vojtěško?" otráveně zamumlala Monika a otočila se na druhej bok. "Přestaň mi říkat Vojtěško. Jsem Vojtěch, tvůj milovaný bratr" vyplázl Vojtěch jazyk a polil svou spící sestru studenou vodou. "Ty fakt nejseš normální viď?? No nic sice je teprve 10, ale jednou to snad přežiju." Zazívala Monča a pomalým krokem se rozešla ke svému stolu, na kterým byl jako vždycky pořádnej bordel a podívala se na kalendář. V tu chvilku myslela, že s sebou asi řízne. "No to snad není ani možný… mě je dneska 18??"
Celý 4 hodiny lítala Monika po baráku a chystala party pro svoje kámošky. "No konečně. Už sem myslela, že to nikdy nedodělám." Svalila se Monika na postel a rozhlídla se okolo sebe. Její pokoj byl jako vždy přeplněný všemi možnými věcmi a plakáty s One Direction, ale bylo tam konečně uklizeno a všude byly ozdoby a hromady jídla. V tom se ozval zvonek. Monika zakřičela na mamku, aby šla otevřít a rychle na sebe hodila krátkou riflovou sukni a tričko s nápisem I love 1D. Seběhla schody a uviděla svou BF Ninu. "Ahoj Nino! Tak dlouho sem tě neviděla. Máš úžasnej účes, kdo tě stříhal??"vrhla se na ni Monika, protože se 3 týdny neviděly. Nina byla totiž s rodiči v Řecku. "Ahoj Moní! Strašně si mi chyběla!" usmála se Nina. Měla krátkou výraznou oranžovou sukni a tričko bez ramínek se znakem zumby. Jako malá mívala krátké hnědé vlasy, ale teď je měla sestříhané tak, aby vzadu byly kratší a vepředu delší. Taky je měla obarvené na černo. Když se přivítaly, ptala se Nina, jak se má Ronnie. Ronnie s nimi chodila na základní školu, ale pak začala studovat v zahraničí a Monča si s ní teď jako jediná píše, protože Ronnie cestuje po světě. Nutno dodat, že se svým přítelem Danielem, bubeníkem ze skupiny Nickelback. "Jej, v jejím životě nastal převrat!" zasmála se Monika "Ronnie se kvůli Danimu rozhodla nastálo přestěhovat do Londýna a dokonce plánují děti!!! Jinak se má skvěle a našla si BF. Samozřejmě je to Avril žee, protože chodí s Chadem. Ta má ale štěstí co?" " No jo ona ho měla vždycky. Pamatuješ, jak ji na základce balili všichni kluci? Ale ona byla…" Nina by pokračovala, kdyby se neozval zvonek. Obě seběhly po schodech dolů a uvítaly se s další kámoškou Hankou. Ta se za ty 4 měsíce, co ji holky neviděly, taky dost změnila. Předtím měla kratší hnědý kudrnatý vlasy a byla taková nenápadná. Teď měla na sobě krátký neonově žlutý šaty na ramínka, vlasy po zadek, které se jí k úžasu obou kamarádek přestaly kroutit a občas nějaký barevný pramen. "Ahoj booože ty ses změnila!" vypískly obě holky a málem ji povalily a zem. " Teda Mon nemáš náhodou nějaký dlouhý vlasy? Pomalu delší než já" zašklebila se Hanka. "Ehm, Nino podívej, kdo přišel!" odvedla pozornost Monika. Stály tam dvě holky. Obě měly krátký riflový kraťasy a triko na ramínka popsaný podpisy různých hvězd. Ta vyšší měla dlouhý blonďatý vlasy a ta menší zase hnědý. " Jé Kamčo, Niki dlouho jsme se neviděly, tuším že naposled na základce ne?" usmála se Hana a objala je. "Už se těším na dnešek! Zajímalo by mě co řekneš na dárek" vypískla Kamila a rozběhla se po schodech.
" Takže Moní hodně štěstí a zdraví k narozkám a ť se ti konečně splní sen." Popřála Nina a mrkla na ostatní. Monča dostala od Niny obrovského plyšáka, čokoládu a voňavku od 1D. Od Hanky náušnice, triko a různý blbosti. Kamča s Nikčou se složily na panenku Harryho Stylese. Monika se usmála a chtěla začít děkovat, ale Nina ji předběhla: " Eště máme pro tebe jeden dárek, na který jsme se složily všechny." usmála se a podala oslavenkyni obálku.

Snění se stává realitou -1. Kapitola

24. března 2013 v 20:23 | Alča ✞ |  Niall Horan FF ʘ‿ʘ
"Jo jasně podívám se tam, neměj strach Moni", položila sem mobil a na notebooku naťukala adresu, kterou mi Monča řekla. Na tý stránce je totiž soutěž o 4 lístky na 1D!! Do soutěže jsme se přihlásili všechny čtyři, abychom měli větší šanci. Ronnie tam chtěla jet hlavně proto, že se dozvěděla, že tam bude i Nickelback. Najednou uslyším ze zdola mamku " April jseš nachystaná??Musíme jet nebo ti to ujede a já ti tam vážně nepovezu" ach jo zase na ten blbej intr.
Na intru ten tejden ubíhal jako každej jinej. Ve škole náký zkoušení, pár trestů, párkrát umejvání nádobý a tak. V pátek jsem konečně dojela do tý naší díry. S holkama jsme se domluvili, že se v sobotu scuknem u nás doma, protože už byli ty výsledky tý soutěže o ty lístky. Večer jsem zalezla do pokoje v druhém patře, zapla ntb. A sjížděla net. Ještě jsme se s Ronnie domlouvali na ten zítřek. Asi za hodinu jsem usnula s notebookem na břiše. V sobotu odpoledne k nám přišly holky. Otevřeli jsme stránku, kde byly výsledky a všechny jsme koukali jako blázni, protože….

Ps: je to krátký já vím, ale někdy budou i delší budu vděčná za každý komentář :))

Snění se stává realitou -Prolog

24. března 2013 v 19:29 | Alča ✞ |  Niall Horan FF ʘ‿ʘ
Ahoj, jsem April a je mi 18 let. Docela hezky maluju(aspoň to teda všichni říkaj) a tak chodím na střední výtvarnou školu až někde v Jihlavě. Mám dlouhý hnědý vlasy, modrý oči atd. Bydlím snad v nejzapadlejší díře ČR. Miluju skupinu One Direction. Chci jít na jejich koncert, ale naši pořád remcaj, že je to moc drahý a daleko( v Praze). Mám jednu úhlavní nepřítelkyni, která ty lístky samozřejmě má. Jmenuje se Spencer. Je to hrozná kráva, která se se vším vychloubá nebo všem závidí. A ještě ke všemu s ní chodím do třídy. No pak mám tři kmošky, který taky milujou One Direction. Teda Ronnie má víc radši Nickelback. Je hrozně trhlá. Od Nickelbacku se jí líbí Daniell- jo ten krásnej bubeník. Pak je tady Nina. Nina je asi tak stejně trhlá jako já. Od 1D se jí líbí Louis. Dále je tady Monika. Monča je sice trošku klidnější, ale když to rozjede, tak to taky stojí pořádně za to. A líbí se jí Harry. Mě se samozřejmě líbí Niall a Liam(víc Niall). Holkám je taky 18.

One direction ff

24. března 2013 v 17:52 | Anette |  One direction ff
Takže, ráda bych vás seznámila s touhle hlavní rubrikou, která nastoluje systém. A aby to nevypadalo blbě, napíšu sem něcom málo. Budou tu různé povídky o 1D. Nechte se překvapit dějem a když tu vůbec budete tak aspoň ohodnoťte vzhled či nějakou anketou hlasujte.

Anette ♥

Nezapomenutelné prázdniny- Prolog

23. března 2013 v 20:30 | Anee |  Harry Styles FF ʘ‿ʘ

Nezapomenutelné prázdniny
Prolog
Takže, abych se představila. Jmenuju se Monika mám dlouhý blonďatý vlasy po zadek, modrý oči, měřím 165 centimetrů a myslím, že sem celkem hubená. Bydlím v takovým zapadákově v České Republice, mám ráda fialovou a červenou barvu, miluju One Direction (no miluju je slabý slovo Usmívající se), poslouchám Nickelback, ráda sportuju, mám ráda hlavně zumbu, kterou s mou nejlepší kámoškou Ninou předtančujeme v klubech, na fotbalových utkáních a na různých party. Pravidelně se stýkám s mejma čtyřma kámoškama: Ninou, Hankou, Kamčou a Niki. Máme jeden společný sen, podívat se do Londýna. Všechny nás to drží už od 13ti. Je pravda, že hlavně kvůli One Direction, ale já s Ninou přemýšlíme o tom, že se tam možná někdy přestěhujem.