♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Nezapomenutelné prázdniny-1.díl

25. března 2013 v 15:46 | Anee |  Harry Styles FF ʘ‿ʘ

Nezapomenutelné prázdniny
1.díl
"Vstávej, krávo!"ozvalo se z Moničina pokoje. "Co zas chceš, Vojtěško?" otráveně zamumlala Monika a otočila se na druhej bok. "Přestaň mi říkat Vojtěško. Jsem Vojtěch, tvůj milovaný bratr" vyplázl Vojtěch jazyk a polil svou spící sestru studenou vodou. "Ty fakt nejseš normální viď?? No nic sice je teprve 10, ale jednou to snad přežiju." Zazívala Monča a pomalým krokem se rozešla ke svému stolu, na kterým byl jako vždycky pořádnej bordel a podívala se na kalendář. V tu chvilku myslela, že s sebou asi řízne. "No to snad není ani možný… mě je dneska 18??"
Celý 4 hodiny lítala Monika po baráku a chystala party pro svoje kámošky. "No konečně. Už sem myslela, že to nikdy nedodělám." Svalila se Monika na postel a rozhlídla se okolo sebe. Její pokoj byl jako vždy přeplněný všemi možnými věcmi a plakáty s One Direction, ale bylo tam konečně uklizeno a všude byly ozdoby a hromady jídla. V tom se ozval zvonek. Monika zakřičela na mamku, aby šla otevřít a rychle na sebe hodila krátkou riflovou sukni a tričko s nápisem I love 1D. Seběhla schody a uviděla svou BF Ninu. "Ahoj Nino! Tak dlouho sem tě neviděla. Máš úžasnej účes, kdo tě stříhal??"vrhla se na ni Monika, protože se 3 týdny neviděly. Nina byla totiž s rodiči v Řecku. "Ahoj Moní! Strašně si mi chyběla!" usmála se Nina. Měla krátkou výraznou oranžovou sukni a tričko bez ramínek se znakem zumby. Jako malá mívala krátké hnědé vlasy, ale teď je měla sestříhané tak, aby vzadu byly kratší a vepředu delší. Taky je měla obarvené na černo. Když se přivítaly, ptala se Nina, jak se má Ronnie. Ronnie s nimi chodila na základní školu, ale pak začala studovat v zahraničí a Monča si s ní teď jako jediná píše, protože Ronnie cestuje po světě. Nutno dodat, že se svým přítelem Danielem, bubeníkem ze skupiny Nickelback. "Jej, v jejím životě nastal převrat!" zasmála se Monika "Ronnie se kvůli Danimu rozhodla nastálo přestěhovat do Londýna a dokonce plánují děti!!! Jinak se má skvěle a našla si BF. Samozřejmě je to Avril žee, protože chodí s Chadem. Ta má ale štěstí co?" " No jo ona ho měla vždycky. Pamatuješ, jak ji na základce balili všichni kluci? Ale ona byla…" Nina by pokračovala, kdyby se neozval zvonek. Obě seběhly po schodech dolů a uvítaly se s další kámoškou Hankou. Ta se za ty 4 měsíce, co ji holky neviděly, taky dost změnila. Předtím měla kratší hnědý kudrnatý vlasy a byla taková nenápadná. Teď měla na sobě krátký neonově žlutý šaty na ramínka, vlasy po zadek, které se jí k úžasu obou kamarádek přestaly kroutit a občas nějaký barevný pramen. "Ahoj booože ty ses změnila!" vypískly obě holky a málem ji povalily a zem. " Teda Mon nemáš náhodou nějaký dlouhý vlasy? Pomalu delší než já" zašklebila se Hanka. "Ehm, Nino podívej, kdo přišel!" odvedla pozornost Monika. Stály tam dvě holky. Obě měly krátký riflový kraťasy a triko na ramínka popsaný podpisy různých hvězd. Ta vyšší měla dlouhý blonďatý vlasy a ta menší zase hnědý. " Jé Kamčo, Niki dlouho jsme se neviděly, tuším že naposled na základce ne?" usmála se Hana a objala je. "Už se těším na dnešek! Zajímalo by mě co řekneš na dárek" vypískla Kamila a rozběhla se po schodech.
" Takže Moní hodně štěstí a zdraví k narozkám a ť se ti konečně splní sen." Popřála Nina a mrkla na ostatní. Monča dostala od Niny obrovského plyšáka, čokoládu a voňavku od 1D. Od Hanky náušnice, triko a různý blbosti. Kamča s Nikčou se složily na panenku Harryho Stylese. Monika se usmála a chtěla začít děkovat, ale Nina ji předběhla: " Eště máme pro tebe jeden dárek, na který jsme se složily všechny." usmála se a podala oslavenkyni obálku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alčaa Alčaa | 25. března 2013 v 16:12 | Reagovat

Yeah :D

2 MoNisek MoNisek | 25. března 2013 v 16:47 | Reagovat

Oujé..:D pokračování !!

3 Anee Anee | 25. března 2013 v 20:23 | Reagovat

díky:D no jo napsaný to potěší

4 Kvaki-chan Kvaki-chan | 25. března 2013 v 20:56 | Reagovat

Je to super, ale stejnej problém jak Alča, zkus ty kapitoly napsat trochu delší(já vím, mě se to kecá :D), ale jinak fakt good :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama