♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Snění se stává realitou -3. Kapitola

31. března 2013 v 18:35 | Alča ✞ |  Niall Horan FF ʘ‿ʘ
Začínala jsem pomalu zavírat oči a klepat se, protože jsem se začala docela doost bát a ucítila jsem, že holky taky. Když jsem otevřela oči, tak jsem viděla, že ti kluci stojí za nějakejma dvouma holkama "Niki?Hani?jste to vy??" vyštěkla jsem najednou. (Abych to ujasnila: Niki a Hanka jsou naše spolužačky a kámošky ze základky). "Jo jsme to my", řekla Niki, když jsme si s holkama vydechovali "Co se děje?" zeptala se nás Hanka, když viděla, že nám ze srdce spadli snad ty největší balvany.. "No ani nevíš jak se nám ulevilo, když jste se zjevili před těma klukama vy" řekla Ronnie, která se ještě nemohla vzpamatovat a ukázala na ty kluky "Joo to jsou naši kámoši ze školy" odpověděla Hanka a Niki se trochuuchechtla. "Tak kámoši jo??" vypustila se smíchem Monča. "Proč by to jako nemohli bejt kámoši?!" křikla Niki s vážným výrazem v očích "No dobře tak se hned neurážej" zasmála se Moni. S Niki a Hankou jsme si zašli ještě na kafe, no i se Štěpánem a Martinem(tak se jmenovali ti kluci). Musím uznat, že byli vážně hezcí, takže bych se nedivila, kdyby jedna z těch dvou s jedním z nich chodila, protože holky jsou vážně pěkné :)). Dozvěděly jsme se, že Nik a Hanka taky jdou na ten koncert 1D, kdo by se taky divil že? :D S Nik, Hankou, Štěpánem a Martinem jsme se rozloučily, protože holky budou u kluků spát( panebože to dopadne :D) a šli jsme za mou mamkoi k její kámošce, u který na nás čekala, aby s náma nemusela prolízat obchodáky- jí by z toho asi kleplo :D. Když jsme dojeli s holkamado tá naší díry, rozloučily jsme se a dohodli se, že si písnem přes fb a zavoláme.
Měsíc utekl jako nic,takže zase pořád dokola: intr, škola, víkend, holky a takhle to šlo celej měsíc.
DEN PŘED KONCERTEM
"Jo já se taky těším neyslete si holky" zasmála jsem se, když jsem si volala s Ninou, Mončou, Ronnie a Nikčou přes skype. "Ehm takže nás tam teda tvůj taťka hodí jo?" zeptala se Monča Nikči "Jo jasně máme velký auto, takže nemějte strach holky" odpověděla nám Nikča. Ehm vlastně až teďjsem si uvědomila, že jsem vám holky vůbec nepopsala. No takže začneme třeba u Ronnie: má dlouhé špinavě blond vlasy- asi tak pod lopatky a v nich má modré pramínky. Je asi tak stejně vysoká jako my ostatní. Monča má kratší blond vlasy s hnědejma proužkama a stejně jako Ronnie modré oči. Nina má asi po ramena dlouhé, hnědočervené vlasy a hnědozelené oči. Nik má asi po lopatky dlouhé hnědé vlasy a zelené oči. A Hanka ma vlasy a oči stejné jako Nik, ale vlasy má trochu vlnitější. Když jsem s holkama ukončila hovor a šla spát, asi za půl hodiny jsem byla tuhá. Zdál se mi ten nejkrásnější sen....

Ps: tak tohle je trošičku delší:D :)) Kájo seš spokojená? :D jinak budu ráda za každej komentář díky mooc :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 31. března 2013 v 18:48 | Reagovat

na piču blog

2 Alča Alča | 1. dubna 2013 v 12:08 | Reagovat

[1]: z čeho soudíš?

3 Anee Anee | 1. dubna 2013 v 13:37 | Reagovat

[1]: tvůj blog (pokud je teda tvůj) taky není zrovna nejlepší. Je fakt že náš není dokonalej, ale nemáme ho moc dlouho tak se uklidni.

4 Anett Anett | 2. dubna 2013 v 15:21 | Reagovat

[1]: Tyseš taky piča, ten tvuj blog je k hovnu a tady se nikdo neptal na tvůj názor, tak zmlkni a nepičuj ...

5 Nella Nella | 10. dubna 2013 v 21:05 | Reagovat

[1]: souhlasím s tebou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama