♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Zumba- 1D version!

25. března 2013 v 21:38 | Anette ♔ |  Louis Tomlinson FF ʘ‿ʘ
"O ne to se mi do tašky nevejde." Řekla Lea a rvala do tašky hygienické potřeby. "No poskládám to znova." Řekla.
"Nino!" volala na ni její máma. "Mami já jsem Lea!" "Nene, jsi Nina Kočková." "No Lea mi říkali všichni na zumba oddílu." Řekla Nina a trochu zavzpomínala na staré časy. Rozložila mapu Londýna: kam pojede na zumba konkurz- spíš pohovor. Skvěle tancuje už 2 roky a pozvaly ty nejlepší do Londýna, s Ninou jede i její kmoška Monika Šťastná.
Nina měla kaštanově až do tmava hnědé vlasy pod lopatky. Hodně často nosí kraťasy a tílka.
Monika měla dlouhé blonďaté vlasy, často spletené do copu. Nosí nejraději tuniky a roury. Ale tak koho by nesvedly nynější trendy.
Monča už s autem přistavěla u Kočkovejch. "Čáu, jsi tu brzo Moni." Řekla Nina, když otevírala. "Čaues, tak jedem?" Zeptala se s dobře naladěným výrazem a jelo se.
"Jop, sbalím věci a jedeme." Holky naložily věci a jelo se tedy směr Praha- Ruzyně ,na letiště. Let byl poklidný, trval tak 5 hodin, když v tom byl nějaký povyk v první třídě. "Jdu se tam podívat." Řekla Monča Nině a odešla se podívat do první třídy. Podívala se, byly to jen nějaký dětska a tak je požádala o ticho a šla zpět za Ninou. Po několika minutách zařvala Monči do ucha. " Hele Londýn!!!" Řvaly až to cestující probudilo z hlubokého spánku. Obě byly nadšené.
Hned se ujaly mapy a ubytovaly se ve svých luxusních bytech. A protože bylo brzké ráno, tak měly dojít na konkurz už v deset. Moniččin a Niny byt byl stejný, až na barvy. Chlupatý koberec hned po vstupu, krb v rohu, velký balkón. Po pravé straně ode dveří byla zídka s knihami za ní postel. Naproti posteli byla stěna a za ní byla koupelna se vším všudy. Na levé straně za zídkou byla kuchyně. Monča to měla v zelené barvě a Nina v červené. Po ubytování šly na snídani. Usedly ke stolu a jedly. " Tý jo, mám hlad." Řekla Nina. "Jo, jeli jsme ve tři ráno." Řekla Monča a nacpala si do pusy toust. Obě byly z konkurzu nervózní.
Po hodině…
"Hele, já se půjdu chystat, už je 9 hodin." Řekla Móňa. "Jo, jdu s tebou, ale pakse rozdělíme, potřebuju si vybrat prachy." "Jasně Nin, ale musíš přijít před desátou, jinak tě nevezmou." "Beru na vědomí." Řekla Nina Monice a pak se šly chystat. Nina si oblíkla zumba nátělník na jedno ramínko v tmavě zelené barvě. Na zádech měla napsáno modře "zumba" a znak zumby. Pak si dala světle zelené kalhoty jednou nohavicí delší než s tou druhou. K tomu mělabílé tenisky a vyrazila k Monči do pokoje. Monča si oblíkla černé legíny pod kolena modrou lambádu se žlutým nápisem a znakem zumba.
"Můžeme jít?" řekla svěže Monča a šlo se ven. Panovala dobrá nálada. Dívky došly na rozcestník. "Jdu vybrat prachy, sejdem se tam." Řekla Nina a rozdělily se.
Monča už byla v budově. Bylo tři-čtvrtě na deset. Nina vybrala peníze, strčila do peněženky a pak do tašky. "Zkrátím si to přes mostek." Řekla si pro sebe a rozběhla na mostek, který obklopovala voda a v rozích písek. Nina běžela, na konci mostku byl uřvaný houf holek, byly to fanynky 1D. "Děláte si srandu?" zabrblala Nina a běžela dál. Jen se za sebe ohlídla a jen ucítila, jak do ní někdo silou strčil. Nina padala ze srázu dolů do mělké vody. Dopadla. Opatrně se zvedla, rozbolela ji noha. Mezi jejím pádem se řvoucí fanynky smály. "Je to strašně k smíchu!" Zařvala na ně. Dívky se smály ještě víc, ale pak najednou přetaly. Jakmile viděli, že jeden člen z 1D jde Nině na pomoc, úplně ztichly. Niny kulhalas schodkách ze srázu. " Počkej, pomůžu ti, já tě omylem strčil dolů." Řekl a chytl Ninu za ruku. Nina se mu vytrhla. "Co si o sobě myslíš ty frajere, tady máš harém, tak co se zajímáš o mně." Zařvala Nina na jednoho s 1D, který to zavinil. V tom všichni úplně ztichli, úplně. Ještě se jí snažil pomoct, jenže ho Nina odstrčila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kvaki-chan Kvaki-chan | 26. března 2013 v 15:00 | Reagovat

To teda čumím. :D je to super, takže okamžitě připiš další díl, jinak tě vlastnoručně uškrtím :D Sugoi

2 Alča Alča | 26. března 2013 v 17:24 | Reagovat

ehm :D už přidej ten perverzní díl :D

3 MoNisek MoNisek | 26. března 2013 v 17:33 | Reagovat

heej děléj pokračování !!! a pak do ni..:D

4 Anee Anee | 26. března 2013 v 19:37 | Reagovat

Moni bazéééééééééééééén.:DDD

5 Aneťák Aneťák | 27. března 2013 v 19:37 | Reagovat

No joooo, lidi tky se těší na tu část kdy... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama