♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Nezapomenutelné prázdniny-4.díl

12. dubna 2013 v 20:13 | Anee ♔ |  Harry Styles FF ʘ‿ʘ

Nezapomenutelné prázdniny
4.díl
"Loui, co řveš…?" zeptal se vyjeveně Harry, ale pak uviděl Louiho a Ninu jak se po sobě válí, což způsobilo, že se začnal smát a potom ještě Monču a Kamilu, což způsobilo, že už se válel po zemi taky. Ostatní jen přihlíželi a krom Harryho a Liama, který stál na schodech, když holky přišly, nikdo nic nechápal. Když se holky s Harrym a Louisem konečně uklidnili (bylo cca okolo pátý ráno), šli si sednout do obýváku, protože věděli že už neusnou. Harry vysvětlil klukům kdo je ta potřeštěná pětice holek (Hanča a Niki byly už taky vzhůru, Ninino pištění se nedalo přeslechnout), ale ony se pořád nemohly uklidnit, hlavně Nina. Ta si myslela, že je zhulená, protože být v domě 1D a ještě se válet po Louisi Tomlinsonovi se nepodaří jen tak někomu každý den. Ještě tak 2 hodiny si povídali pak se nasnídali, ale když chtěly holky jít, Monika zjistila že nemá mobil. "H-Harry nepodíval by ses prosím do Louisova pokoje, jestli tam neleží takovej bílej mobil?" poprosila ho a udělala psí oči. "Jasně." Usmál se a odběhl. Monika celou dobu než přišel přemýšlela o tom, že se s rukama už neuviděj, protože předtím než šla dolů vyhodila ten papírek pro Hazzu. Škoda. "Tak tady ho máš." Usmál se Hazza když přiběhl. Monča poděkovala, čapla kufr a s holkama odešly. "Tak jo. První den byl naprosto dokonalej, doufám že se takle vyvedou i další." Zasnila se Nina když už stály u jejich dočasného bytu. Vyběhly nahoru po schodech a odemčely dveře. "Ježíš¨, to je luxuuuuus!" podotkla Niki a Hanka kývla. Stáli v malé předsíňce, odkud viděly do obýváku. Byl laděný do červené barvy. "Jůůů, červenou miluju!!" vypískla Monika s Ninou zároveň. Monča se rozběhla, že skočí na veliký rudý gauč, když upustila mobil, který se rozletěl a odpadl kryt. "Do hajzlu." Vztekala se a rázovala si to k mobilu. Klekla si a dala tam kryt zpátky. Naštěstí si všimla malého papírku, který ležel opodál. Rozbalila ho a po přečtení se jí rozklepaly ruce. "H-holky, tohle musíte vidět!"
Milá Moničko, nejprve jsem vaši potřeštěnou holčičí pětici bral jako obyčejný Directionerky. Potom ale bylo poznat že jste se moc líbily i klukům, tak jsem se rozhodl pro to, že ti napíšu dopis s mým číslem. S láskou (berte to odměřeně, moc dlouho se neznají J) Harry Styles
Monika si po přečtení dopisu jen sedla na zem a zírala na papír ve své vyklepané ruce. První přilítla Kamila. Tý ale stačilo jen vidět Harryho podpis a už se poroučela k zemi. Nina, která přiběhla hned po ní, začala šíleně ječet, lítat po bytě a řvát něco ve smyslu: "Jůůů, uvidím sen znovu s One Direction! Určitě budu chodit s Louim!" a tak různě, až zakopla o roh koberce v obýváku a při útoku na zem sejmula chudáka Hanču, která právě přišla. Ta jen zakroutila hlavou a šla zkontrolovat Moniku a Kamilu. "Vidíš to Hani? Mě napsal Harry!" vypískla Monika ale Hanka se pořád tak divně usmívala. "Hele, co je?" vyjela na ni pro změnu Kamča. Noooooooo, víš…já dala Hazzovi tvoje číslo. Když on se pořád vyptával.." usmívala se Hana jak andělíček. Monika jen vykulila oči a chtěla něco říct, když zazvonil zvonek. "Kdo oxiduje? Dyť nikdo neví že tady bydlíme." Broukla otráveně Nikol. "Jdu otevřít." Křikla ještě Monika a letěla ke dveřím. "No twl co tady děláš????" "Čus Mončo! Dlouho jsme se neviděly co? Tuším, že tak pět let." Odpověděla vysmátě dívka před dveřmi. Měla stejně dlouhé vlasy jako Monika, akorát tmavě hnědé, hnědé oči a byla vysoká. Na sobě měla tmavě modré roury a volné tričko na ramínka s nápisem I love Daniel Adair. "Ronnie!" objala ji nadšeně Nina, která přišla ke dveřím. "Hej a to mě tady necháte stát?" zasmála se Ronnie a za chvíli už se válela s holkama na gauči. "Tak povídej, Ronnie. Jak se máš? Co Dany?" ptala se zvědavě Hanka. " Tak mám se výborně. S Danym jsme se rozhodli zůstat v Londýně, protože tu máme oba práci. Daník se skupinou nahrává a občas jedem na koncík. Já jsem modelka, což byste do mě nejspíš neřekli. Tohle božský tričko jsem dostala od Daniho k 19tejm narozkám. A novinka na konec…..jsem těhotná!" dořekla Ronnie a zářila jako sluníčko. "To je supeer!" zařvaly všechny holky naráz a objaly budoucí mamču.
Tak ať se líbí:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | 12. dubna 2013 v 20:18 | Reagovat

jééééééééééééééééééééééééé :D

2 Alča Alča | 12. dubna 2013 v 21:15 | Reagovat

samozdřejmě dokonalost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama