♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Snění se stává realitou -5. Kapitola

12. května 2013 v 20:19 | Alča ✞ |  Niall Horan FF ʘ‿ʘ
.. Stáli jsme tam jako opařené "O-One Direction?" vypustili jsme všechny. "Jo to jsme my, proč jste tak vyvalené?" odpověděl nám Nialla to sem sebou málem švihla, ale Nina mně zavčas vrátila. Viděla jsem, jak je Ronnie takovánervozní. "Co je Ronnie?" optala jsem se jí. "Hledám Nickelback, měli tady taky bejt ne?" "Já nevím, ty to máš omrknutý všechno" zasmála jsem se. Když jsme se otočili, stál tam Liam. "Ehm. Co je s Nickelbackem?? Stalo se něco? Ohlásili, že nepřijedou nebo co??" Stála jsem s otevřenou pusou, protože jsme s Ronnie mluvili česky. "Ehm, tys nám rozuměl?" odpověděla jsem na jeho otázku otázkou.
"Né, jenom jsem slyšel název Nickelback, tak jsem zbystřil" odpověděl a trochu se zasmál. Aha, tak to jo. Ne jájenom, že psali, že tady taky budou, a že budou vystupovat před váma" řekla mu s úsměvem Ronnie, ale to už se k nám blížil Niall a já měla pocit, že se mi zastavilo srdce "Co tady řešíte? Zeptal se nás a podíval se na mně těma jeho krásnejma modrejma kukadlama a v tu chvíli jsem myslela, že omdlím (zase :D) "Hele nejste vy ty které jste vyhráli ty lístky na ten koncert??" zeptal se nás pro změnu Zayn. "No j- jo jsme" odpověděla mu koktavě Hanka. "Proč?" ozvalo se zase od Monči na kterou se sladce usmíval Harry a ona se jenom červenala. "No jen tak, že by jsme se mohli jít projít a vy by ste nást tady mohli provést" Řekl zase pro změnu Loui a sladce se usmíval. "No, al- ale my to tu taky neznáme, nejsme totiž zdejší" odpověděla mu Nina a já myslela, že se každou chvilku zhroutí. V tom jsem se musela začít smát "Co jí je?" zeptal se Liam Niky, kterému se zřejmě líbila a sladce se na ni usmál. "Já- já nevím" odpověděla mu Niky a taky to vypadalo, že to s ní každou chvilku šlehne a to sem se začala smát ještě víc, až ke mě přišla Moňa a zeptala se mně co mi je a já ji jen odpověděla: Včdyť se podívejte na Ninu a na Niky vypadá to, jako by se měly každou chvíli zhroutit" a začala jsem se pomalu vzpamatovávat ze smíchu a to ke mě šel Niall a řekl mi: " No jo no, jsou z nás trošku vykulené no" zasmál se a chytil mě přátelsky okolo ramen, ale to už jsem ucítila chlad země, protože jsem to nevydržela a pořádně sebou sekla. Asi za hodinu jsem se probudila v nějakém pokoji, asi v mém. Najednou se z poza rohu vynořil Niall a zeptal se mě, jestli sem v poho a já myslela, že to semnou řizne znova :D "Né prosím tě už neomdlívej" zasmál se a já musela taky" Nebo nestihnem tu prohlídku" přidal ještě k tomu

Pozn: ták já vím, žeto trochu dýl trvalo, ale nák se mi nectělo. Stejnak to nikdo nečtete, takže je to jedno. :D kdyžtak nákej koment potěší :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama