♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Zumba- 1D version! 3

17. května 2013 v 9:00 | Anette ♔ |  Louis Tomlinson FF ʘ‿ʘ
Dívky po odtancování šly na oběd. Šly po ulici, když v tom na proti nim Tomlinson. "Holky, otočíme to ne." Řekla Nina. "Tomlinson, že?" Ptala se Hana. "Jasněže, Hani." Řekla Móňa. "Nino, mrkni, jak tápe, on tě hledá." Řekla zasněně Monika. Hanka se smála a přitakala k Monči. Pak obě řekly: "Jdeme na oběd, necháme vás tady spolu, vy dvě hrdličky." Smály se a odešly. "Moni, Hani, vraťte se!" volala na ně Nina, ale marně, v tom ji začal bolet kotník a Tomlinson se přibližoval. Nina se cítila, jako v pasti. "Já před ním utíkám." Pomyslela si Nina a sedla si na lavičku. "Třeba si mě nevšimne." Řekla si v duchu. Šel, blížil se a zastavil se u Niny, která měla úplně modrou nohu. Nina zvedla hlavu, uviděla jeho zelené oči a zakoukala se do nich. Louis si sedl vedle Niny, ta se mu pořád dívala do očí. Louis pootevřel pusu, že něco řekne, ale zastavil se. Pak ale spustil: "Utečeš zase, nebo ne?" "Já nemohla jsem tam zůstat, přišla bych o práci a ne jak někdo!" Narazila Nina na Louisovo slabé místo. Pak se zvedla a chtěla odejít, ale její bolavá noha se zvrtla a Nina hodila držku. Louis se zvedl z lavičky, vzal Ninu a hodil ji přes rameno. "A bez keců." Řekl Louis a šel s Ninou po ulici. "Héj, proč mě neneseš v náručí…" "Abys zklidnila hormon." Řekl s klidem a dál nesl Ninu přes rameno. Ninu to po chvilce unavilo a tak už jen visela dolů přes jeho rameno a čekala. Když najednou Louisovi Nina sklouzla do jeho náručí. Nina se na něho podívala a začervenala se. Nina cítila, jak je v bezpečí a jak se jeho ruce dotýkají detailně Niny. Za chvilku došli do nemocnice… "Máte to jen obražené, ale radši vám to ofašujeme." Řekl doktor. "Pane Tomlinsone, máte tu auto?" "Ne." "Jak ji tedy dopravíte domů?" ptal se zase doktor. "Normálně, na rukách, ale před tím ji vezmu na oběd." Řekl Louis a vzal Ninu do náruče. Nina se v té chvíli začervenala.
Směr je restaurace "Jordán." Louis vybral místo a opatrně posadil Ninu na židli, potom šel objednat jídlo a za nedlouho se vrátil s dvěma obřími porcemi mořských plodů se salátem a těstovinami. "Prosím." Řekl Louis a položil před Ninu oběd. "Tý jo, mňam!" zvolala a pustila se do jídla. ¨
"Můžu se zeptat, jak se jmenuješ?" optal se Louis.
" Nina Kočková. Je hloupost se ptát tebe, co?" řekla Nina a usmála se. "Já jsem Louis Tomlinson." Řekl až legračním hlasem, Nina chytla záchvat smíchu. Louis se usmál na oplátku. "Takže tančíš zumbu?" Ptal se Loui dál. "Jo, teď už je to moje práce." Řekla Nina a utřela si pusu od posleního sousta. "A dneska večer tančíme v klubu Jupiter, ale každý sólo." Dodala Nina. "Takže mě zveš na večírek?"
"Jo a promiň za to, co se dneska stalo, frajere." Řekla z legrace Nina a usmála se na Louiho.
Až dojedli tak odešli od Jordána. "Chceš vzít domů do mé náruče?" Ptal se Louis Niny, ale ta byla mimo. Dívala se na jeho hnědé vlasy s vyčesanou vlnou nahoru, na jeho zelené oči, na jeho roztomilý úsměv a na jeho sexy tělo. Trochu se při těch myšlenkách potila. Pak se vzbudila ze sedmého nebe.
"To je jen a jen na tobě." Řekla. Louis neváhal a rozběhl se s ní do jejího bytu. Nině se rozbušilo srdce. Za nedlouho se zastavili před dveřmi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama