♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Červenec 2013

Zumba- 1D version! 4

25. července 2013 v 12:34 | Anette ♔ |  Louis Tomlinson FF ʘ‿ʘ

"Tak se budeme muset rozloučit." Řekl Louis se skvělou náladou.
"Takže v osm hodin v klubu Jupiter, uvidíme se tam." Řekla Nina a odešla do bytu. Louis se vrátil do vily 1D. Měl zasněnou a dobrou náladu. Nina si zase pročesávala vlasy a přemýšlela, co si obleče. Nakonec si vybrala oranžovej nátělník a červenou kraťasovou sukni. Monča s Hankou už byly nachystané, měly to samé na sobě akorát v jiné barvě.
"Tak co Tomlinson?" Ptala se Móňa.
"No, šli jsme na oběd a před tím mě vzal k doktorovi- je to jen obražený."
"Tak na oběd? A on tě nesl?" ptala se Monča sehraně s Hankou.
"Jo, nesl mě v náručí." Řekla Nina s červenajícím se ksichtem. Monika a Hana reagovaly dvojhlasně: "Roztomilej!"
"Ježíš, už je půl osmý, měly by jsme jít." Varovala je Nina a šlo se.

V klubu Jupiter…
Nino, nevyhlížej ho, on přijde." Ujišťovala Hana Ninu. Jenže stále nikdo nepřicházel, když Nina odešla na záchod, tak se otevřely dveře a dovnitř vstoupila celá skupina 1D. Nina přišla a hledala v davu Louise. V tom jí někdo ze zadu zakryl oči.
"Louisi?" Usmála se v domnění, že je to Louis.
"Správně!" řekl Louis, který stál za Ninou. Oba se k sobě otočili a oba na sebe hleděli. Pak Louis Ninu chytil za pas a blížil se k ní. Nina nevěděla, co má dělat, k tomu se červenala jako rajče. Louis už byl opravdu blízko a chystal se Ninu políbit. V tom ale přišla Monika s Hankou.
"Ehm, nerušíme vás?" zeptala se provokativně Monča. Ti dva se rychle pustili a Nina rychle vykoktala:"Né, proč."
"Nino, za chvilku tancujem." Řekla Hana.
Nina kývla a řekla:"Louisi, chvíli počkej, po vystoupení budu zase volná."
"Jo tak za chvilku." Usmál se a oděšel.
Vystoupení začalo: první šla Monča, druhá Nina a poslední Hana. Všem se to vystoupení líbilo a tleskali, jak vyšinutí. (zumba písničky viz dole pod částí dílu J ) Jenže, Louis zase nikde. "Mám nápad, Nino, tohle ho zaručeně přivede." Řekla Mon a pustila písničku od 1D- Magic.
"Ahá, ty ho přilákáš!" docvaklo to Nině .
"Jasně." A opravdu Louis přišel ke klukům, kteří se otáčeli překvapením, že pouští jejich písničku. Když v tom zase Ninu chytl za pas. Přešel ji pocit samoty, ale zároveň i musela vykřiknout leknutím. Potom se ale zasmála "Co děláš, ještě mě bolí noha." A začala se smát ještě víc, protože ji Louis lechtal.
"Nechceš se podívat ven?" Zeptal se jí Louis asi po hodině blbnutí.
"Jako, projít se?"
"Jasně." Řekl Louis a hned čapl Ninu za ruku a rozběhl se s ní ven.
Právě zapadalo slunce a tak bylo pěkně, v tom se Louis zeptal:"Nepůjdeme se podívat ke mně do bytu?"
"Proč ne." Zaváhala Nina. Celou cestu se bavili o sobě a tak, než došli do Louího bytu.
"Tak, jsme tu." Řekl a otevřel dveře, v tu ránu se Nina objevila v luxusu. Nevěděla, jestli si může sednout. Louis otevřel skleněné dveře na balkon, tam donesl pití pro Ninu. Nina se naklonila a nemohla uvěřit tomu výhledu. Louis přišel blíž k ní, chytl ji za pas a řekl:"Před tím mě přerušila tvá kmoška…" a pomalu se blížil obličejem k Nině. Nina ho chytla kolem krku jednou rukou a druhou mu prohrábla vlasy. Louis držel Ninu natěsno u sebe. Jeho rty se jemně dotkly těch Niny. Pak se pomalu začali líbat, Louis byl tak jemný, ale pak trochu zrychlil. Nině se to líbilo, držela se ho, ale pak její ruka sklouzla dolů, rozepínala mu košili, potom mu ji svlíkla a ukázalo se jeho sexy tělo. Louis udělal to samé, svlíkl jí nátělníček.
Pak Ninu vzal do náručí a položil ji na postel. Lehl si nad ni, líbal ji, hladil ji a svlíkal zbytek. Nina ho svlíkala taky, až se před sebou octli nazí. Louis nepřestával a Nině se líbila jeho přítomnost. Pak jí do ucha pošeptal:"Nino, chceš to?"
"Ano." Zašeptala a Louis do Niny opatrně vnikl. Nina cítila strašnou bolest, proto se Louise chytla za ruku. Po chvilce si oba užívali lásku a rozkoš. Nina se nemohla nabažit Louiho pohybů. Oba je to vzrušovalo. Louis byl celý v Nině, byli jedno tělo. Oba cítili překrásné pocity. Milovali se celou noc…
doufám, že se líbí.. :)

Nezapomenutelné prázdniny- 6.díl

19. července 2013 v 20:59 | Anee |  Harry Styles FF ʘ‿ʘ

Nezapomenutelné prázdniny
6.díl
" T-Tak jo tak pa!" špitla Monča a flákla s sebou na postel. Ještě chvilku rozjímala a přemýšlela o detailech, ale za chvíli usnula, protože v noci toho moc nenaspala. "Who?!" ozval se Mončin otrávený hlas po asi 2 hoďkách spánku když někdo zaklepal. Zpoza dveří se ozval chechot a dovnitř se vřítily 4 její kámošky. "Chcete vědět novinku?" zeptala se mírně rozespalým hlasem. Všechny kývli. "Doobře ale nesmíte trojčit!" Jakmile jim ale oznámila náplň víkendu, holky málem zbořily barák. "Hej lidi, dneska je čtvrtek! Musíte pohnout těma svejma zadkama a jít na nákupy! Jdeme ihned." Rozkázala Nina, která měla pořád mnoho energie. Ani ne za 10 minut už pětice kmošek stála před největším nákupním centrem v Londýně. Usmály se a naráz se jak velká voda vřítily do obchoďáku.
O 4 hodiny později..
"ÁÁÁ taky vás tak bolej nohy??" Zeptala se Hanka a rozvalila se na křesílku ve Starbucks. " Tak jasnéé! Háňo, ty nic nevydržíš. Ale nakoupili sme toho víc než dost." Usmála se Kamča a mrkla na tři obří tašky vedle sebe. Koupila si krátké uplé šaty bez ramínek světle modré barvy, flitrované psaníčko a modré balerínky. Niki si koupila všechno stejný, akorát v červený barvě. Hanka si originálně koupila černý latexový legíny, dlouhý fialový triko pod kolena s malou mašlí a tmavě modrej pásek na krk. Nina si koupila žluté šaty bez ramínek s řaseným spodkem a žlutobíle pruhované baleríny s mašlí. Monika si koupila růžový šaty s velkou mašlí okolo pasu a dole trošku řasené a růžové boty na klínku. "Mon, ty budeš vypadat jako cukrová vata!" Vyprskla smíchy Nina. "Héj, vždyť sou pěkný. A radši drž hubu, nechci mít tvoje perníkový latté na triku." Mrmlala Monika a hodila pohled na svoji tašku. "Myslím, že bysme se měli jít vyspat, holky. Stejně se v sobotu moc nevyspíme, tak co." Napomenula holky zabrané do konverzace Hanka s pohledem upřeným na svoje značkové hodinky. Ostatní holky se na ni s perverzním úsměvem otočily a pak na sebe mrkly a utekly. Samozřejmě to musela zatáhnout chudák Hanka. "Zejtra zajdeme ještě ke kosmetičce, né holky?" zeptala se Nina, když vylezla ze sprchy. "Jó jasně. Ale kdo to má furt platit?? Copak jsem pokladnička?" stěžovala si Hanka, která seděla na kuchyňský lince a žrala cereálie. "Hele ty býložravče, ty se moc neozývej, můžeš zůstat doma, jestli chceš." Protočila oči Kamila. "Abyste se nezbláznili!" vyhrkla pohotově Hana, praštila miskou o stůl a odkráčela nahoru do pokoje. Jinak pátek byl nudnej, holky byly u kosmetičky a byly šíleně napnutý.
"Tý vole, kurva!" ozvalo se v 10 ráno v domě dívek. Po chvíli se ke křiku přidala dutá rána a další nadávky a následně klid. "Nino, podvědomě tuším, že si to ty. Co plašíš, vždyť je teprve… a do hajzlu!" ozvalo se z Mončinýho pokoje. Niki a Kamča vyběhli ze svých ve stejnou chvíli a srazili se. Monika vyběhla taky, ale uklouzla a příkrý schody sjela po zadku. Jediná Hanka vyšla z pokoje v klidu. "Holky, co to vyvádíte?" rozesmála se, ale nevšimla si Kamči a Niki a natáhla se přes ně. "Pěkný dobrý ráno. Tomuhle se říká chaos." Ušklíbla se Nina a začala se zvedat ze země. "Lidi, chápu, že máte nějaký problémy, ale já mám hlad a ten je nejpřednější. Takže Niki, byla bys tak hodná a udělala palačinky?? Budeme potřebovat pořádnou dávku cukru." Usmála se Nina na právě se nadechující Niki. "Si zlatá!"
"Kamí, ty pořád ještě můžeš:" optala se Monika s vytřeštěnýma očima Kamily, která do sebe cpala už asi 10 palačinku. "Ne. Niki je má stlašně doblý a já mám hlad." Zamumlala s plnou pusou a vzala si další. "Ach bóže, jsi jak Niall!" zašklebila se Nina která právě přišla z koupelny.

Mnóó, po delší pauze jsem napsala další díl. S tím časem to není žádná sláva :D

Jen čumtee....

5. července 2013 v 19:41 | Anette ♔

Mňam, ♥ :)

Imagine ♔

5. července 2013 v 19:36 | Anette ♔ |  Imagine...Smutnýý.. :(


Doufám že se líbí.. :)

Adminka není

5. července 2013 v 19:30 | Anette ♔ |  One direction ff
Naše adminka Alča už na blog psát nebude, je mi to líto, ale nechovala se podle autorských práv a tak musela z blogu pryč. Už jsme tu jen Adminky Anette♔ a Anee♔, doufám, že se vám tu bude líbit i tak .. :)