♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Zumba- 1D version! 4

25. července 2013 v 12:34 | Anette ♔ |  Louis Tomlinson FF ʘ‿ʘ

"Tak se budeme muset rozloučit." Řekl Louis se skvělou náladou.
"Takže v osm hodin v klubu Jupiter, uvidíme se tam." Řekla Nina a odešla do bytu. Louis se vrátil do vily 1D. Měl zasněnou a dobrou náladu. Nina si zase pročesávala vlasy a přemýšlela, co si obleče. Nakonec si vybrala oranžovej nátělník a červenou kraťasovou sukni. Monča s Hankou už byly nachystané, měly to samé na sobě akorát v jiné barvě.
"Tak co Tomlinson?" Ptala se Móňa.
"No, šli jsme na oběd a před tím mě vzal k doktorovi- je to jen obražený."
"Tak na oběd? A on tě nesl?" ptala se Monča sehraně s Hankou.
"Jo, nesl mě v náručí." Řekla Nina s červenajícím se ksichtem. Monika a Hana reagovaly dvojhlasně: "Roztomilej!"
"Ježíš, už je půl osmý, měly by jsme jít." Varovala je Nina a šlo se.

V klubu Jupiter…
Nino, nevyhlížej ho, on přijde." Ujišťovala Hana Ninu. Jenže stále nikdo nepřicházel, když Nina odešla na záchod, tak se otevřely dveře a dovnitř vstoupila celá skupina 1D. Nina přišla a hledala v davu Louise. V tom jí někdo ze zadu zakryl oči.
"Louisi?" Usmála se v domnění, že je to Louis.
"Správně!" řekl Louis, který stál za Ninou. Oba se k sobě otočili a oba na sebe hleděli. Pak Louis Ninu chytil za pas a blížil se k ní. Nina nevěděla, co má dělat, k tomu se červenala jako rajče. Louis už byl opravdu blízko a chystal se Ninu políbit. V tom ale přišla Monika s Hankou.
"Ehm, nerušíme vás?" zeptala se provokativně Monča. Ti dva se rychle pustili a Nina rychle vykoktala:"Né, proč."
"Nino, za chvilku tancujem." Řekla Hana.
Nina kývla a řekla:"Louisi, chvíli počkej, po vystoupení budu zase volná."
"Jo tak za chvilku." Usmál se a oděšel.
Vystoupení začalo: první šla Monča, druhá Nina a poslední Hana. Všem se to vystoupení líbilo a tleskali, jak vyšinutí. (zumba písničky viz dole pod částí dílu J ) Jenže, Louis zase nikde. "Mám nápad, Nino, tohle ho zaručeně přivede." Řekla Mon a pustila písničku od 1D- Magic.
"Ahá, ty ho přilákáš!" docvaklo to Nině .
"Jasně." A opravdu Louis přišel ke klukům, kteří se otáčeli překvapením, že pouští jejich písničku. Když v tom zase Ninu chytl za pas. Přešel ji pocit samoty, ale zároveň i musela vykřiknout leknutím. Potom se ale zasmála "Co děláš, ještě mě bolí noha." A začala se smát ještě víc, protože ji Louis lechtal.
"Nechceš se podívat ven?" Zeptal se jí Louis asi po hodině blbnutí.
"Jako, projít se?"
"Jasně." Řekl Louis a hned čapl Ninu za ruku a rozběhl se s ní ven.
Právě zapadalo slunce a tak bylo pěkně, v tom se Louis zeptal:"Nepůjdeme se podívat ke mně do bytu?"
"Proč ne." Zaváhala Nina. Celou cestu se bavili o sobě a tak, než došli do Louího bytu.
"Tak, jsme tu." Řekl a otevřel dveře, v tu ránu se Nina objevila v luxusu. Nevěděla, jestli si může sednout. Louis otevřel skleněné dveře na balkon, tam donesl pití pro Ninu. Nina se naklonila a nemohla uvěřit tomu výhledu. Louis přišel blíž k ní, chytl ji za pas a řekl:"Před tím mě přerušila tvá kmoška…" a pomalu se blížil obličejem k Nině. Nina ho chytla kolem krku jednou rukou a druhou mu prohrábla vlasy. Louis držel Ninu natěsno u sebe. Jeho rty se jemně dotkly těch Niny. Pak se pomalu začali líbat, Louis byl tak jemný, ale pak trochu zrychlil. Nině se to líbilo, držela se ho, ale pak její ruka sklouzla dolů, rozepínala mu košili, potom mu ji svlíkla a ukázalo se jeho sexy tělo. Louis udělal to samé, svlíkl jí nátělníček.
Pak Ninu vzal do náručí a položil ji na postel. Lehl si nad ni, líbal ji, hladil ji a svlíkal zbytek. Nina ho svlíkala taky, až se před sebou octli nazí. Louis nepřestával a Nině se líbila jeho přítomnost. Pak jí do ucha pošeptal:"Nino, chceš to?"
"Ano." Zašeptala a Louis do Niny opatrně vnikl. Nina cítila strašnou bolest, proto se Louise chytla za ruku. Po chvilce si oba užívali lásku a rozkoš. Nina se nemohla nabažit Louiho pohybů. Oba je to vzrušovalo. Louis byl celý v Nině, byli jedno tělo. Oba cítili překrásné pocity. Milovali se celou noc…
doufám, že se líbí.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama