♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Srpen 2013

Imagine ♥

24. srpna 2013 v 14:12 | Anette ♔ |  Imagine...The feels ♥ :) enjoy, lidi

Změna vzhledu

23. srpna 2013 v 19:19 | Anette ♔
Čus lidi, dík za návštěvy a za to že se porozhlížíte po našem blogu! :) Změnila jsem vzhled našeho blogísku, protože už z tý zelený bolely oči, klidně okomentujte, jak se vám líbí vzhled :)
Anette

Nezapomenutelné prázdniny- 7.díl

3. srpna 2013 v 20:30 | Anee |  Harry Styles FF ʘ‿ʘ

Nezapomenutelné prázdniny
7.díl
"To je pro mě pocta. A kde jsou vlastně ostatní holky?" podívala se Kamila tázavě na svou kámošku a zakousla se do 11 palačinky. "Nooo Nina se šla projít, Nikča volá přes Skype s Denčou a Hanča je nejspíš v koupelně. Jo a já jdu zavolat tomu Harrymu, v kolik tam máme přijít." Řekla Monča jako kdyby bylo normální, že chodí na party k 1D. "Jé ahoj potřebuješ něco?" ozvalo se z mobilu po vytočení Harryho čísla. Monika se usmála. "Loui, není tam kde Harry?" "Héj jak si mě poznala??" zasmál se a Monča slyšela, jak předává telefon Harrymu. "Ahoj, jen sem se chtěla zeptat, v kolik máme přijít." Řekla trochu vyklepaně. "Já ti to neřekl? Tak v 6 ale můžete i dřív." "Jo dobře my přijdem tak na tu 6. Ahoj." Pípla Monika a ani nepočkala, než se Harry rozloučí a típla to. "Výborně. Mám ještě tak 3 hodiny než začne šrumec." Řekla si pro sebe Monika, do uší strčila sluchátka a dobře naladěná usnula. Zase.
"Héj, ospalko vstávej! Neflákej se a vylez z tý postele!" uslyšela Monika hlas, který pravděpodobně patřil Nině, ale ignorovala ho a otočila se na druhý bok. "Hele Harry!!" nedala se odbýt Nina. "Kdéééé?!" vyletěla Monika z postele rychlostí blesku. "Klid, nikde. Jen jsem tě potřebovala vzbudit a ty bys jinak nevylezla. Jsou už 2 hodiny a 5 minut!" zašklebila se černovláska. "Krávo. To už se jako chystáte?" zeptala se rozespalá Monika a mířila do své koupelny k zrcadlu. "Jo. Potřebujeme hodně času. Bejt tebou bych se šla napapinkat, Niki udělala krupičnou kaši, a pak udělala něco s tvou rozmazanou řasenkou a lvím hárem."po téhle větě Nina radostně odklusala z pokoje. "OK." Řekla si Monika a šla vyžrat ledničku, poněvadž krupičku někdo snědl. Pak šla za holkama do koupelny. Monča zívla a podívala se okolo sebe. V koupelně to vypadalo jako po výbuchu. Všude po zemi byli rozházené šminky, sponky, gumičky, gely, laky na vlasy a kdo ví co všechno. "Co to je za bordel?" vyjekla Monika. "Hele neříkej mi, že kdy ses někam chystala, nikdy si neudělala bordel. Bež si umýt pusinku od čokolády a pak přijď, uděláme ti něco c vlasama a xichtem." Řekla Nina a ukázala směrem k umyvadlu.
"Sakra Moniko, kde se zase flákáš? Je půl šestý, máme půl hodiny, abysme našli jejich vilu, což nebude zas tak těžký, ale ještě musíme zajistit taxíka a myslím, že u vily bude dav fanynek, takže další problém. No doprdele Mončo pohni!" vztekala se Nina, která stála s ostatníma před domem. "Jo jasně." Ozvalo se a po chvilce přiběhla udejchaná Monika. "Jestli se mi kvůli tobě rozteče řasenka…" Nina se nervózně usmála. Svoje krátké černé vlasy měla natupírované a v nich žlutou čelenku, což v kombinaci se žlutými šaty vypadalo dokonale. Monika měla vlasy rozpuštěné, trochu navlněné. Niki je měla ve dvou copáncích, Kamča si udělala jeden cop na stranu a Hanka jak jinak než uhlazený drdol. Nina se snažila stopnout taxi, jenže se nikomu nechtělo zastavit. "Ať jdou do háje! Půjdem pěšky, aspoň se provětráme." Naznala nakonec Nina a trochu nasraně a trochu nervózně se vydala po chodníku směrem k 1D vile. Za pár minut (skoro celou cestu běžely) dorazily k cíli. Fanynky tam k jejich obrovskému štěstí nebyly. "Konečně. Ták, kdo bude zvonit?" zašklebila se Kamila a vrhla se ke zvonku. "Kamiló! Nech toho, já ještě nezvonila." Popotáhla ironicky Nikola. "No jo, poď. Třeba sem půjdeme ještě hodněkrát." Crrrr. Dveře otevřel Liam a Niki vyvalila oči. Byl totiž jen v černých teplácích. Naštěstí do ní klidná Hanka dloubla loktem, takže se už skoro poslintaná Niki rozhodla něco říct. "Ahoj Li-Liame."

No, teď to není moc záživný, ale k tomu se dostaneme:D kdybyste už to někdo četl tak koment plsík:)