♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Září 2013

Nezapomenutelné prázdniny- 8.díl

19. září 2013 v 20:09 | Anee |  Harry Styles FF ʘ‿ʘ

Nezapomenutelné prázdniny
8.díl
"Jé ahoj holky, noooo on nikdo, kdo měl přijít nemá čas. Takže párty asi nebude." Řekl Liam trochu smutným hlasem, ale na konci se zašklebil, což holkám nemohlo ujít. "Joo to nevadí. Tak my zase půjdem." Usmála se Hanka a dloubla do ostatních na znamení, že to s tím odchodem myslí vážně. Liam si tam něco šeptal s klukama, ale holky už byly na silnici. "Do prdele. Holky teda jako nemáme moc štěstí." Ušklíbla se Nina a koukala do země. Všechny bly úplně mimo a udělaly by cokoli, jen aby se mohli vrátit, jen Nikol byla mimo trochu jinak. "OMG viděly ste ty jeho krásný očička?? A jak se na mě krásně koukal. A ty jeho vypracovaý břišáky, že Moni?" bábolila pátý přes devátý, zaklesnutá rukou za Moniku. "Jojo Nikol." Odpověděly jí holky nepřítomně, ale trochu se smíchem.
"Hele mohli byste počkat?" ozvalo se za nimi udýchaně. Holky dělaly, že neslyší. Héj bacha." Ozvalo se už blízko a do Nikoly narazil Liam. "Promiň. Běžely sme za váma vám to vysvětlit, ale nějak sem to neubrzdil." Usmál se sladce a Nik roztávala " Támhle kousek za mnou běží Harry a někde vzadu Louis. "Ufff, já už myslel že vás nedoběhnem." Zafuněl Harry, který právě přiběhl a klesl Monice do náruče. Ta celá zrudla, ale nepustila ho."Měli bysme se vám k něčemu přiznat, žádná party být neměla. My sme chtěli pozvat jenom vás 5 no a vy sten á zdrhli. Tak co kdyby sme se vrátili, vytáhli nějaký jídlo a pití a zahráli si flašku nebo si udělali filmovej večer?" zaprosil Liam a udělal psí oči.
Holky souhlasily a udělaly s klukama vláček a roztáhli se po celý silnici. S výtlemem se strkali do struhy a Nina nosila Louiho na zádech. "Tak sme je dotáhli!" zakřičel hyperaktivně Louis, když se konečně usadili na gauči ve vile. "Super, už sem myslel, že to budem muset sežrat sami, i když…..Niale!!" vyjekl Zayn na Niallla tvářícího se jako štěňátko a dojídajícího poslední brambůrku. "Ty všežravče!" Zayn si ho hodil přes rameno a šel ho zamknout do koupelny, aby zase něco nesežral. "Zayneee klídek on to tak nemyslel, dyť ho znáš." Smál se Liam spolu s holkama. "Tak se posaďte a pořádně se nám představte. Tuším, že vy o nás víte úplně všechno. Jo a taky si můžete dát zbytek Niallový večeře." Zašklebil se Liam a rozvalil se do Harryho křesla."
"Ok. Takžééé já sem Nina Marvell. Mám anglický jméno po otci, je to angličan. Miluju zumbu, taekwondo, nakupování, průsery a Beatles a samozřejmě vás. Moje nejlepší kámoška je tady Monča a známe se od školky. A hodlám se sem přestěhovat. A v březnu mi bylo 18." "Jmenuju se Monika Flack, moje mamča je z Londýna. Ale říkejte mi Mon nebo Monča, tady Nina mi říká Mucine ale to bych vám nedoporučovala. Poslouchám Beatles, Candice Accolu a nejvíc vás. Mám ráda zumbu, aikido, nákupy, dělání bordelu s Ninou a umím žonglovat. Mým snem bylo podívat se do Londýna a vidět vás." "Jsem Nikola Peazer a podle všeho jsem nějak, nevím jak, příbuzná s Danielle. Říkejte mi Nik nebo Nicol. Žeru plavání, běhání, čtení, párty, nakupování a hlavně vás. Taky je mi 18, brzo 19." "Já jsem Hanka Mejzlíková, chladná hlava týhle party. Mám ráda Japonsko, matiku, nákupy, čokoládu a poslouchám Infnite, ale nejvíc vás." "Kamila Whelen, babička pochází z USA. Říkejte mi Kamčo, holky mi říkaj Mařko, neptejte se proč. Ráda píšu FFky a mám ráda zumbu, plavání, párty, jídlo a vás." Dokončila vyprávění Kamila.
"Hmmm zajímavý. Máme všichni tak nějak podobný zájmy."zamyslel se Liam, ale ne nadlouho, protože už zase skenoval očima Nikol. "Jé Kami, ty máš ráda jídlo??" Zpozorněl Niall, čapl Kamilu za ruku a odtáhl ju do kuchyně, aby si pokecali. "Tak s těma aspoň 2 ž 3 hodiny nic nebude." Zaxichtila se Nina nenápadně se posunula blíž k Louimu který to zaregistroval a usmál se. "Taaakže..nám všem je už 18 joooo?" prohodil úchylně Louis a sjel všechny holky pohledem, ale nejdýl se zastavil u Niny. Jak nečekaný. "Drahý Loui, asi sám víš, že je pohledem nesvlečeš, i kdy se o to pořád pokoušíš." Prohlásil výchovně Liam s potutelným úsměvem. "Tak co nekouknem na film?" pokoušel se ulehčit atmosféru Zayn. "Jojo jasně. Tak něco vyberte." Odpověděla Monika. "Ehmm no v těch vašich šatech se vám bude asi blbě sedět. Jako jsou pěkný, ale řekl bych, že nepohodlný. My vám půjčíme něco na pohodlnějšího na sebe, že kluci?." Obrátil se ke klukům Harry, doteď tiše sedící na zemi pod Mončou. "Jojo Harry, to mě nenapadlo. Poďte s náma nahoru my vám snad něco najdem." Souhlasil Liam a zvedl se z křesla. Bylo vidět, že Zayn je trošinku zklamaný, protože se celou dobu přisunoval k Hance a teď už se mu to skoro povedlo, ale to, že jí pučí svoje oblečení ho trochu rozveselilo. Po dlouhém přemlouvání a tahání z gauče se zvedly i holky a cestou nabrali Kami a Nialla, kteří vedli dlouhý rozhovor o neškodnosti sladkého.
Kluci vyndali ze skříně 10 nejhezčích kousků oblečení a rozložili je na Zaynovu postel, protože byla největší. "OK tak si prvně vybírá ta nejmladší." Řekl rozumně Liam, protože holky už se hodnou chvíli hádali, kdo bude vybírat první. "Joooo." samozřejmě ta nejmladší byla Monča. Ta si vzala pohodlné pyžamko šedé barvy. Byly to kraťásky a nátělník, na kterém bylo roztomilé koťátko s vyplazeným jazýčkem-Harryho věci. Pak šla Nika, která si vybrala Liamkovy věci-bílé kraťasy a triko stejné barvy popsané znameními zvěrokruhu. Další byla Nina, vybrala si oranžové třičtvrťáky a oranžové triko s namalovanou mrkví, Harryho práce a Louiho věci. Pak Hanka, která instinktivně sáhla po světle fialových kraťasech a triku s notami-Zaynoy věci. A nakonec Kamila, která už předtím věděla, co si vezme- Niallovy dlouhé černé kalhoty a dlouhé černé triko s bílým nápisem I love Food.


Takžéééé už je to dlouho, ale je tady další díl!:D Sem tď nemocná takže mám čas psát:) Enjoy it:3

Omluva

5. září 2013 v 20:34 | Anee |  One direction ff
Zdárec lidičky! Já jenom že my s Anettkou se mooooc omlouváme protože jsme sem moc dlouho nepsali:D a to vůbec nic:( je nám to moc líto, jenže začala škola a je toho hodně... A ještě novej učitel do toho:) Pokusíme se brzinko něco napsat, ale nevím nevím:D Takže se omlouváme
Anee