♥Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré ji mít♥

Prosinec 2013

Niall sex story I.

29. prosince 2013 v 22:34 | Anette |  Imagine...
Imagine pro hoodně hodnou kamarádku Denisku Janeckou :))) a pro ostatníí samo :))

…Zavázala jsem mu oči a zatáhla ho do pokoje. Ptal se mě, co to dělám a já jen řekla:" Uvolni se, chceš zažít pocity u vytržení a nejvyšší stupeň extáze?" natěšeně jsem se nadechla a zamkla pokoj. Klíč skončil kdovíkde pod stolem. Niall se nervózně usmál, ačkoli věděl, že to, na co čekal celou dobu ho čeká během několika minut. Shodila jsem ho na postel a klekla jsem si mu na břicho s roztaženýma nohama, mezitím si Nialler sundal šátek z očí usmál se a olízl se. Už jsem mu svlékala tričko, které skončilo na zemi a pokračovala jsem džínami, až skončil jen v trenkách. Mimochodem, byla jsem jen ve spodním prádle, zdivočel natolik, že jsem ho nemohla zkrotit.
Pomalu jsem mu stahovala trenky dolů a při pohledu na jeho penis jsem slastně zavzdychala a párkrát ho pohladila, při tom jsem se několikrát dotkla špičky. Ni mi odpověděl jen sténáním mého jména:"Denyy…" Nevydržel a zdivočel, doslova ze mě strhl kalhotky a líbal mě nenasytně na prsou. Druhou rukou mi sjel po stehně do vnitřní strany třísla a pohrával si s mým klitorisem. Po žhavé chvilce do mě dravě a nedočkavě vnikl, rychle přirážel a oba jsme hlasitě sténali, až jsme měli harmonický orgasmus, z něhož naše pocity plné rozkoše nešly utišit a oba jsme vykřikli. "Miluju tě." Řekl mi Niall, když jsme se k sobě tulili pod dekou. "já tebe taky Ni." Usnuli jsem oba do několika minutek…

Louis sex story I.

29. prosince 2013 v 22:32 | Anette |  Imagine...
Nina se po večeři cítila mnohem líp a pak už zima z jejího těla zmizela, Loui ji zahřál, když mu seděla na klíně. "Nini, lásko, nepůjdeme do pokoje??" zašeptal Loui polohlasem a sladce se usmál. "Tak jo, Loui?" zeptala se Nina. "Anooo? Copak?" hned jí věnoval pozornost. "Víš, moc tě miluju, ať se stane cokoliv." Řekla Nina vážně. Loui se na ni podíval zamilovaně a řekl:" Já tě taky moc miluju. Celý život ti budu věnovat." Nina se usmála, políbila ho a šli do pokoje. Loui zavřel dveře a šel k Nině, kterou si přitáhl, co nejblíž jen mohl a začal ji divoce líbat na rty. Svlékali se navzájem, až zůstali jen ve spodním prádle. Loui vzal Ninu a oba skončili na posteli. Začal prvně od hlavy: Líbal Ninu na rty hluboce a bez přestání, po té se přesunul na prsa ,které ji neustále hladil a líbal, ale něžně, protože nechtěl ublížit citlivému ženskému místu. Nina mu neustále prohrabávala vlasy a vzdychala, aby se uvolnila. Loui se přesunul na Ninino bříško, které olízal skrz na skrz. A pak jí stáhl kalhotky a vychutnával si žhavý okamžik, když jí dráždil dvěma prsty klitoris, potom ty dva prsty vsunul Nině do štěrbiny pod klitorisem a začal pohybovat nahoru a dolů. Nina hlasitě vzdychala až jí Loui přivodil menší orgasmus který Nina zdolala vzdychem rozkoše. Loui ale neskončil. Jazykem jí olizoval klitoris až dolů od něj, Nina se nažhavila ještě víc. Překutolila se nad Louiho a: Líbala ho bez přestání na rty, taky mu olízala bříško a až se dostala k trenkám, zpomalila. Stáhla je z Louiho, jendnoduše a bez zábran, vychutnávala si pohled na jeho penis, na který se v zápětí vrhla hlazením od kořene až ke špičce a taky mu olizovala špičku. Loui zasténal slastí, hlasitě vzdychal a nemohl se dočkat pokračování. Nina vsála do úst špičku Louisova penisu a začala ho Louimu kouřit. Byla něžná ale, zrychlovala, až taky přivodila Louimu orgasmus. V ten okamžik Loui vykřikl a z jeho penisu vytékala bílá lepkavá tekutina, kterou Nina s chutí spolykala. Řádně olízla špičku a Loui se zase nedočkavě vrhl nad Ninu a rychle do ní vnikl. Oba zasténali rozkoší a Louis se v Nině divoce pohyboval. Byli jedno tělo, jedna duše. A pak přišel společný a velmi silný orgasmus, u kterého oba vykřikli.
Loui vyšel z Niny a oba se vydýchávali, usnuli v zamilovaném obětí…


ps: třetí osoba neva, the feels :)))